This site uses a number of third party cookies. By continuing to use this site you consent to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy

OK

An Oifig Gnóthaí Poiblí - Seirbhísí Dearaidh & Priontála

Tá an Oifig Gnóthaí Poiblí in Institiúid Teicneolaíochta Bhaile Átha Cliath freagrach as féiniúlacht chorparáideach na hInstitiúide a bhainistiú agus a chur i bhfeidhm.

Foireann

Melda Slattery                       

Ceann Gnóthaí Poiblí

melda.slattery@dit.ie
01 402 7138

Claire Connell

Cumarsáid

claire.connell@dit.ie 

01 402 7130

David Kirk                              

Ceann Comhpháirtíochtaí Corparáideacha

david.kirk@dit.ie

01 402 7039

Emer O’Kelly                         

Cumarsáid, TU4Dublin                    

emer.okelly@tu4dublin.ie

01 402 4236

Lisa Saputo

Oifigeach Caidreamh Poiblí

lisa.saputo@dit.ie 

01 402 4172

Jill O’Callaghan                   

Oifigeach Dearaidh/Féiniúlachta Físiúla  

jill.ocallaghan@dit.ie

01 402 7133

Deirdre Fitzpatrick                  

Oifigeach Gréasáin

deirdre.fitzpatrick@dit.ie

01 402 7629

Sarah Doyle

Oifigeach Tacaíochta Gréasáin

sarah.doyle@dit.ie
01 402 4277

Deirdre Scully

Speisialtóir Margaíochta agus Cumarsáide Dhigiteach

deirdre.scully@dit.ie
01 402 8059

Siobhán Nic Gaoithín         

Oifigeach na Gaeilge                                  

gaeilge@dit.ie

01 402 7043

Gráinne Ní Bhreithiún       

Oifigeach na Gaeilge                                  

gaeilge@dit.ie

01 402 7043

 

Gnóthaí Poiblí,
Institiúid Teicneolaíochta Bhaile Átha Cliath,
Gráinseach Ghormáin,
Baile Átha Cliath 7.