This site uses a number of third party cookies. By continuing to use this site you consent to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy

OK

Oifig an Uachtaráin

An tOllamh Brian Norton, Uachtarán ITBÁC

 

brian-norton.jpg

Institiúid Teicneolaíochta Bhaile Átha Cliath,
Gráinseach Ghormáin,
Baile Átha Cliath 7

Teileafón: +353-1-402 7135/7134
Facs: +353-1-402 7099

R.phost: president@dit.ie

 

Ayesha O'Reilly

Oifigeach Tuairiscithe Sonraí

ayesha.oreilly@dit.ie

01-4023176

Anne Haran

                Ina Cúntóir ag an Uachtarán

     anne.haran@dit.ie
         01-4027135

Miriam Brosnan

Riarthóir Sonraí agus Taifead

miriam.brosnan@dit.ie

01-4028051

Sinead Coyne

Oifigeach Caidreamh Poiblí

sinead.coyne@dit.ie
01-4027130

Deirdre Fitzpatrick

Oifigeach Gréasáin

deirdre.fitzpatrick@dit.ie
01-4027629

Sarah Doherty

Oifigeach Tacaíochta Gréasáin

sarah.doherty@dit.ie
01-4024277

Geraldine Egan

Ina Cúntóir ag an Uachtarán

geraldine.egan@dit.ie
01-4027134

Mary Fleet

Ceann na hIniúchóireachta Inmheánaí

mary.fleet@dit.ie
01-4027536

Paul Jackson

Feidhmeannach na Tacaíochta Straitéisí

paul.jackson@dit.ie
01-4027027

Deirdre Scully

Oifigeach Cumarsáid Margaíochta

deirdre.scully@dit.ie
01-4027131

Mark Russell

Anailísí Taighde

mark.russell@dit.ie
01-4024229

David Kirk

Ceannasaí Comhpháirtíochtaí Corparáideacha

david.kirk@dit.ie
01-4027636

Siobhán Nic Gaoithín

Oifigeach Gaeilge

gaeilge@dit.ie
01-4027043

Gráinne Ní Bhreithiún

Oifigeach Gaeilge

gaeilge@dit.ie
01-4027043

Jill O'Callaghan

 Oifigeach Dearaidh/ Féiniúlacht Físe

jill.ocallaghan@dit.ie
01-4027133

Emer O'Kelly

Cumarsáid TU4Dublin

emer.okelly@dit.ie
01-4027122

Melda Slattery

Ceann na nGnóthaí Poiblí

melda.slattery@dit.ie
01-4027138

Margaret Whelan

Ceann na Pleanála Straitéisí, Forbartha & Caidreamh Corparáide 

margaret.whelan@dit.ie
01-4027011

Cleo Tobin

Iniúchóir Inmheánach Cúnta

cleo.tobin@dit.ie
01-4023492